
MST-64P EV Кавомолка прямого помолу Remidag Superveloce Ø 64 мм чорна
- В наличии
24 380 ₴
- +380 (96) 339-66-49
- +380 (95) 583-23-49
Потужна та компактна електронна кавомолка на замовлення з плоскими борами Ø 64 мм. Його алюмінієвий і сталевий корпус і потужний двигун роблять його надійним і непорушним компаньйоном. Система за запитом MST-64P EV помелює лише необхідну дозу кави, щоб зберегти незмінними всі органолептичні якості, які містяться в смаженому кавовому зерні. Завдяки безперервній
системі мікрометричного регулювання MST-64P EV забезпечує неперевершену однорідність помелу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
– Ємність контейнера для кавових зерен: 1,2 кг
– Безперервне мікрометричне регулювання помелу
– Знімний вихід, який легко очищається
– Подача однієї дози менш ніж за 2 секунди
– Видача однієї/подвійної дози також за допомогою кнопки
– Простий та інтуїтивно зрозумілий багатомовний цифровий дисплей
– Світлодіодне підсвічування ємнісні елементи керування з 7 різними кольорами
| Macine | Піана Ø 64 мм |
| Розміри: | см 20 x 27 x 51 (В) |
| Потужність: | 400 Вт. – 220-240В / 50-60Гц. |
| обертів на хвилину: | 1400 г/хв-об/хв |
| Вага нетто | Кг. 12,5 |
| Вага брутто | Кг. 13,5 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Remidag |
| Страна производитель | Италия |
| Назначение | Профессиональное |
| Тип привода | Электропривод |
| Тип кофемолки | Жерновая |
| Потребляемая мощность | 400 Вт |
| Объем контейнера для зерен | 1200 г |
| Емкость для молотого кофе | Нет |
| Регулировка степени помола | Да |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Материал | Сталь |
| Цвет корпуса | Черный |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Материал жерновов | Металл |
- Цена: 24 380 ₴




