влевовправо

MST-83P E Кавомолка прямого помолу Remidag Ø 83 мм біла
- Под заказ
Отправка с 18 июня 202632 860 ₴
+380 (63) 513-51-06
- +380 (96) 339-66-49
- +380 (95) 583-23-49
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужна та компактна електронна кавомолка на замовлення з плоскими борами Ø 58 мм. Його алюмінієвий і сталевий корпус і потужний двигун роблять його надійним і непорушним компаньйоном. Система за запитом MST-58P E помелює лише необхідну дозу кави, щоб зберегти незмінними всі органолептичні властивості смажених кавових зерен. Завдяки безперервній
системі мікрометричного регулювання MST-58P E забезпечує неперевершену однорідність помелу.
- Ємність контейнера для кавових зерен: 500 г
- Безперервне мікрометричне регулювання помелу
- Знімний вихід, що легко очищається
- Подача однієї дози менш ніж за 3 секунди
- Дозування однієї/подвійної дози також здійснюється за допомогою кнопки
- Простий та інтуїтивно зрозумілий багатомовний цифровий дисплей
- Ємнісні елементи керування зі світлодіодним підсвічуванням із 7 різними кольорами
| Macine | жернова Ø 83 мм |
| Розміри: | см 23 x 30 x 62 (В) |
| Потужність: | 650 Вт. – 220-240В / 50-60Гц. |
| обертів на хвилину: | 1400 г/хв-об/хв |
| Вага нетто | Кг. 19 |
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Регулировка степени помола | Да |
| Объем контейнера для зерен | 1200 г |
| Тип кофемолки | Жерновая |
| Назначение | Профессиональное |
| Материал | Сталь |
| Тип привода | Электропривод |
| Номинальное напряжение | 220 В |
| Емкость для молотого кофе | Нет |
| Цвет корпуса | Белый |
| Производитель | Remidag |
| Потребляемая мощность | 650 Вт |
| Страна производитель | Италия |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Таймер | Да |
| Материал жерновов | Металл |
- Цена: 32 860 ₴


