
MST-83P E Кавомолка прямого помелу Remidag Ø 83 мм червона
- Під замовлення
Відправка з 04 травня 202632 240 ₴
+380 (63) 513-51-06
- +380 (96) 339-66-49
- +380 (95) 583-23-49
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужна та компактна електронна кавомолка на замовлення з плоскими борами Ø 58 мм. Його алюмінієвий і сталевий корпус і потужний двигун роблять його надійним і непорушним компаньйоном. Система за запитом MST-58P E помелює лише необхідну дозу кави, щоб зберегти незмінними всі органолептичні властивості смажених кавових зерен. Завдяки безперервній
системі мікрометричного регулювання MST-58P E забезпечує неперевершену однорідність помелу.
- Ємність контейнера для кавових зерен: 500 г
- Безперервне мікрометричне регулювання помелу
- Знімний вихід, що легко очищається
- Подача однієї дози менш ніж за 3 секунди
- Дозування однієї/подвійної дози також здійснюється за допомогою кнопки
- Простий та інтуїтивно зрозумілий багатомовний цифровий дисплей
- Ємнісні елементи керування зі світлодіодним підсвічуванням із 7 різними кольорами
| Macine | жорна Ø 83 мм |
| Розміри: | см 23 x 30 x 62 (В) |
| Потужність: | 650 Вт. — 220-240 В / 50-60 Гц. |
| обертів на хвилину: | 1400 г/хв-об/хв |
| Вага нетто | Кг. 19 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Призначення | Професійне |
| Матеріал | Сталь |
| Тип приводу | Електропривод |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Колір корпусу | Червоний |
| Виробник | Remidag |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
- Ціна: 32 240 ₴

