Потужна та компактна електронна кавомолка на замовлення з плоскими борами Ø 58 мм. Його алюмінієвий і сталевий корпус і потужний двигун роблять його надійним і непорушним компаньйоном. Система за запитом MST-58P E помелює лише необхідну дозу кави, щоб зберегти незмінними всі органолептичні властивості смажених кавових зерен. Завдяки безперервній
системі мікрометричного регулювання MST-58P E забезпечує неперевершену однорідність помелу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
– Ємність контейнера для кавових зерен: 500 г
– Безперервне мікрометричне регулювання помелу
– Знімний вихід, який легко очищується
– Подача однієї дози менш ніж за 3 секунди
– Видача однієї/подвійної дози також за допомогою кнопки
– Простий та інтуїтивно зрозумілий багатомовний цифровий дисплей
– Ємнісні елементи керування зі світлодіодним підсвічуванням з 7 різними кольорами
| Macine | жорна Ø 58 мм |
| Розміри: | см 18 x 23 x 41 (В) |
| Потужність: | 300 Вт. — 220-240 В / 50-60 Гц. |
| обертів на хвилину: | 1400 г/хв-об/хв |
| Вага нетто | Кг. 8 |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 1200 г |
| Тип кавомолки | Жорновий |
| Призначення | Професійне |
| Матеріал | Сталь |
| Тип приводу | Електропривод |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Ємність для меленої кави | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Виробник | Remidag |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Країна виробник | Італія |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Матеріал жорнів | метал |
- Ціна: 19 760 ₴









